NTB
NTB inschrijvingen.nl
      >> Kalender   >> FAQ   >> Atleet  
Periode   
 
     
2019
  Jan
Za 26 3e Cross Duathlon Ameland Ameland (Fr)
  Feb
Za 2 7e Henschotermeer Games wintereditie 2019 Woudenberg (Ut)
Zo 10 2e Flevonice wintertriathlon 2019 Biddinghuizen (Fl)
Zo 10 GVAV Cross Run Bike Run Norg (Dr)
Zo 10 MOS Accountants Crossduathlon Etten-Leur (NB)
Zo 17 28e MARESIA Cross Duathlon Waalwijk (NB)
  Mrt
Zo 3 30e Sans-online RUN-BIKE-RUN Wierden Wierden (Ov)
Za 23 11e Winter Triatlon Twente (NK) Enschede - Hengelo (Ov) NK
Zo 31 26e Keistad Zwemloop Amersfoort Amersfoort (Ut)
Zo 31 My-Time IRONKIDS ZwemLoop Valkenburg Valkenburg (Li) IronK
  Apr
Zo 7 Zwemloop Nieuwkoop Nieuwkoop (ZH)
Za 13 Jeugd- en Juniorencircuit NK Crossduathlon Woudenberg (Ut) JJC, NK
Za 13 RunX Zwemloop Groningen (Gr)
Zo 14 8e Zwemloop Purmerend Purmerend (NH)
Za 20 6e Zwemloop Het Lint Utrecht (Ut)
Zo 21 2e Paaszwemloop Krommerijn Utrecht (Ut)
Zo 21 8e Zwemloop Breda Breda (NB)
Zo 28 Jeugd- en Juniorencircuit Triathlon Arnhem (Ge) JJC
Zo 28 Team Triathlon Arnhem Arnhem (Ge)
Zo 28 6e Triami sprint triathlon Deventer Deventer (Ov)
Zo 28 1e Zwemloop Heinkenszand Heinkenszand (Ze)
  Mei
Do 2 WK Aquathlon Pontevedra, Spanje ( ) AGK
Za 4 WK Aquabike Pontevedra, Spanje ( ) AGK
Zo 26 Jeugd- en Juniorencircuit Mixed Teamrelay Amsterdam Nieuw-West (NH) JJC
Zo 26 3e 043-Triathlon Maastricht (Li) IronK
Zo 26 34e UT-Triathlon Enschede (Ov)
Zo 26 5e UNIVÉ OOST Hof van Twente Triathlon Markelo (Ov)
  Jun
Za 1 1e Triathlon Vathorst (Amersfoort) Amersfoort (Ut)
Zo 2 1e De Langstraat Triathlon Waalwijk (NB)
Zo 2 4e Triathlon Ter Apel 2019 Ter Apel (Gr)
Za 15 27e Pouw Triathlon Rijssen 2019 Rijssen (Ov)
Zo 16 Jeugd- en Juniorencircuit Triathlon Zandvoort (NH) JJC
Zo 16 RunX Speedman kinderserie Groningen Groningen (Gr)
Zo 16 RunX Speedman Triathlon Groningen Groningen (Gr)
Vr 21 26e Jeugd Triathlon Oud Gastel Oud Gastel (NB)
Zo 23 4e Triathlon Cuijk Cuijk (NB)
Zo 23 4e GUV Triathlon Aalten Aalten (Ge)
Zo 23 14e MidZomer Triathlon Leidschendam (ZH)
Vr 28 13e BronSnijder Jeugdtriatlon Stiens (gemeente Leeuwarden) (Fr)
Vr 28 6e Junior Challenge Zeewolde (Fl)
Za 29 13e BronSnijder Triatlon Friesland Stiens (gemeente Leeuwarden) (Fr)
Zo 30 4e Squadra Triathlon Nuenen 2019 Nuenen (NB)
Zo 30 1e Triathlon Wijchen Wijchen (Niftrik) (Ge)
  Jul
Vr 5 EK Aquathlon Transilvania, Roemenie ( ) AGK
Vr 5 Steinerbos Ironkids Stein (Li) IronK
Za 6 27e Triatlon Didam Didam (Ge)
Zo 7 Jeugd- en Juniorencircuit Triathlon Utrecht (Ut) JJC
Zo 7 5e Triathlon Luttenberg Luttenberg (Ov)
Zo 7 EK Aquabike Transilvania, Roemenie ( ) AGK
Zo 14 Jeugd- en Juniorencircuit NK Triathlon Klazienaveen (Dr) JJC, NK
  Aug
Zo 11 De Baanderij Triathlon Leiderdorp Leiderdorp (ZH)
Zo 18 Jeugd- en Juniorencircuit Individueel &Team Enschede (Ov) JJC
Za 24 37e ADMICOM Triathlon met NK Olympische Afstand Veenendaal (Ut)
Za 24 29e Run Bike Run Borne Borne (Ov)
Zo 25 8e FitFun Triathlon Noordoostpolder Emmeloord (Fl)
  Sept
Zo 1 4e Keistad Triathlon Amersfoort Amersfoort (Ut)
Za 7 11e De Haere Triatlon Vroomshoop Vroomshoop (Ov)
Za 7 34e Triathlon Apeldoorn 2019 Apeldoorn (Ge)
Zo 8 Najaarstriathlon Bodegraven Bodegraven (ZH)
Za 14 1e LUCRASOFT HIAthlon Hendrik Ido Ambacht (ZH)
Za 21 Jeugd- en Juniorencircuit Triathlon Zwolle (Ov) JJC
  Okt
Geen evenementen in oktober
  Nov
Geen evenementen in november
  Dec
Di 31 Emelie's Testwedstrijdjes testtest Teststad (Ge)