NTB
NTB inschrijvingen.nl
      >> Kalender   >> FAQ   >> Atleet  
Periode   
 
     
2020
  Jan
Za 25 7e Henschotermeer Games wintereditie 2020 Woudenberg (Ut)
Zo 26 21e Winterduathlon Alkmaar 2020 Alkmaar (NH)
  Feb
Zo 2 22e GVAV Cross Run Bike Run Norg (Dr)
Za 8 3e Flevonice Wintertriathlon Biddinghuizen (Fl)
Zo 9 Crossduathlon Etten-Leur Etten-Leur (NB)
Za 15 1e Veluwse RunBikeRun-Nijkerk Nijkerk (Ge)
Zo 16 29e MARESIA Cross Duathlon Waalwijk (NB)
  Mrt
Za 7 4e Cross Duathlon Ameland Ameland (Fr)
Zo 8 31e Sans-online RUN-BIKE-RUN Wierden Wierden (Ov)
Za 14 12e Winter Triatlon Twente Enschede - Hengelo (Ov)
Za 21 SQM Time IRONKIDS ZwemLoop Valkenburg Valkenburg (Li)
Za 28 Zwemloop Vlissingen Vlissingen (Ze)
Zo 29 Jeugd- en juniorencircuit wedstrijd 1 Amersfoort (Ut)
Zo 29 27e Keistad Zwemloop Amersfoort Amersfoort (Ut)
  Apr
Za 4 23e Triathloon 2020 (kanotriatlon Loon) Loon bij Assen (Dr)
Za 4 Tritanium Zwemloop Groningen (Gr)
Zo 5 9e Westfriese RunBikeRun 2020 Hoorn (NH)
Zo 5 Zwemloop Nieuwkoop Nieuwkoop (ZH)
Za 11 Tijdrit Almere & NK Duathlon Almere (Fl)
Zo 12 3e Paaszwemloop Krommerijn Utrecht (Ut)
Ma 13 Jeugd- en juniorencircuit wedstrijd 2 Arnhem (Ge)
Ma 13 7e Team Triathlon Arnhem Arnhem (Ge)
Zo 19 10e zwemloop Breda Breda (NB)
Za 25 3e Run Bike Run Bike Run Oldenzaal Oldenzaal (Ov)
Za 25 6e Wezenberg Triathlon IJsselmuiden IJsselmuiden (Ov)
Zo 26 7e Triami sprint triathlon Deventer Deventer (Ov)
  Mei
Za 2 Instalvista Triathlon Breukelen Breukelen (Ut)
Zo 3 6e Run Bike Run Hoogerheide Hoogerheide (NB) NK
Za 9 9e Pyramide Off Road Festival Woudenberg (Ut)
Za 9 6e Veluwse Run Bike Run Nunspeet Nunspeet (Ge)
Zo 10 2e Zwemloop Stelleplas Heinkenszand (Ze)
Vr 15 2e Long Course Weekend Holland - Beesel SWIM Beesel (Li)
Za 16 28e Pouw Triathlon Rijssen (Ov)
Za 16 Long Course Weekend Holland - Beesel BIKE Beesel (Li)
Zo 17 Jeugd- en juniorencircuit wedstrijd 3 Haarlemmermeer (NH)
Zo 17 35e UT-Triathlon Enschede (Ov)
Zo 17 3e AAB Westland Triathlon Honselersdijk (ZH)
Zo 17 6e UNIVÉ OOST Hof van Twente Triathlon Markelo (Ov)
Zo 17 Long Course Weekend Holland - Beesel RUN Beesel (Li)
Zo 17 3e TRI HLMRMEER Hoofddorp (NH)
Do 21 Nimus Run Bike Run Groningen Groningen (Gr)
Za 23 DUIN Triathlon Almere (Fl)
Zo 24 32e Triathlon Ter Aar Ter Aar (ZH)
Za 30 2e Triathlon Vathorst 2020 Amersfoort (Ut)
  Jun
Ma 1 4e 043Triathlon Maastricht (Li)
Ma 1 36e Triathlon Woerden Woerden (Ut)
Wo 3 Stad van de Zon Triathlon 2020 Heerhugowaard (NH)
Za 6 3e Jeugdtriathlon Nieuwkoop Nieuwkoop (ZH)
Za 6 Dekker Triathlon Krimpenerwaard Krimpen aan de Lek (ZH)
Za 6 4e TRI NIJMEGEN (NK) Nijmegen (Ge)
Zo 7 15e Stadstriathlon Amsterdam Nieuw-West Amsterdam (NH)
Zo 7 38e Vink + Veenman Triathlon Nieuwkoop (NK Midden) Nieuwkoop (ZH) NK
Zo 7 6e Triathlon Luttenberg Luttenberg (Ov)
Zo 7 2e De Langstraat Triathlon Waalwijk (NB)
Zo 7 5e GUV Triathlon Aalten 2020 Aalten (Ge)
Zo 7 5e Triatlon van Ter Apel 2020 Ter Apel (Gr)
Wo 10 25e a.s.r. Vitality Flitstriatlon Nijkerk (Ge)
Za 13 1e Heuvelrug Triathlon Maarn (Ut)
Za 13 11e Stadstriathlon Weert Weert (Li)
Zo 14 Jeugd- en juniorencircuit wedstrijd 5 Zaanstad (NH) NK
Zo 14 2e Vrouwentriathlon Beusichem Beusichem (Ge)
Zo 14 Grunnman Groningen Groningen (Gr)
Zo 14 RunX Speedman kinderserie Groningen Groningen (Gr)
Zo 14 RunX Speedman Triathlon Groningen Groningen (Gr)
Zo 14 11e Stadstriatlon Weert Weert (Li) IronK
Zo 14 3e TRI GRAND PRIX ZANDVOORT Zandvoort (NH)
Zo 14 38e Triathlon Terheijden Terheijden (NB)
Zo 14 Triathlon Zaanstad Westzaan/Assendelft (NH)
Wo 17 9e Triatlon Langedijk 2020 Oudkarspel (NH)
Za 20 10e De Maasdijk Triathlon Oss (NB)
Za 20 36e Holten ETU Premium European Cup Holten (Ov)
Zo 21 35e A en S Sprinttriathlon Nederhorst den Berg (NH)
Zo 21 3e TRI AMSTERDAM Amsterdam (NH)
Zo 21 3e Triathlon Rosmalen Rosmalen (NB)
Vr 26 27e Jeugd Triathlon Oud Gastel Oud Gastel (NB)
Vr 26 BronSnijder Jeugdtriatlon Stiens (gemeente Leeuwarden) (Fr)
Vr 26 2e Multisport Festival Westfriesland - 5150 Hoorn (NH)
Za 27 36e Verwer & Janssen Triathlon Oud Gastel (NB)
Za 27 14e BronSnijder Triatlon Friesland Stiens (gemeente Leeuwarden) (Fr)
Za 27 2e Multisport Festival Westfriesland 4:18:4 Hoorn (NH)
Za 27 8e Zeewolde Endurance Zeewolde (Fl)
Zo 28 IRONMAN 70.3 Westfriesland Hoorn (NH)
Zo 28 15e Midzomer Triatlon Leidschendam (ZH)
  Jul
Wo 1 34e 1/8e Triathlon van Nieuwe Niedorp Nieuwe Niedorp (NH)
Za 4 28e Triatlon Didam Didam (Ge)
Za 4 35e Triathlon Beesd Beesd (Ge)
Za 4 5e Dion Triathlon Hardenberg(NK OD masters) Hardenberg (Ov)
Za 4 5e Triathlon Het Groene Woud 2020 Oirschot (NB)
Zo 5 Jeugd- en juniorencircuit wedstrijd 6 Utrecht (Ut)
Zo 5 30e Triathlon van Noordwijkerhout Noordwijkerhout (ZH)
Vr 10 Steinerbos Ironkids Stein (Li)
Vr 10 Triathlon Schagen Schagen (NH)
Zo 12 5e TRI ROTTERDAM Rotterdam (ZH)
Zo 12 2e Triathlon Stein Stein (Li)
  Aug
Za 15 2e Multisport Festival Maastricht - 4:18:4 Maastricht (Li)
Zo 16 De Baanderij Triathlon Leiderdorp Leiderdorp (ZH)
Zo 16 2e Giesbeek A&D Triathlon Giesbeek (Ge)
Zo 16 2e Multisport Festival Maastricht - 5150 Maastricht (Li)
Za 22 6e TRI OUDERKERK Ouderkerk aan de Amstel (NH)
Za 22 Triathlon Deil 2020 Deil (Ge)
Zo 23 14e Heller & Heller Triathlon Klazienaveen Klazienaveen (Dr)
Za 29 38e ADMICOM Triathlon 2020 Veenendaal (Ut)
Za 29 Beks Triatlon Ten Boer Ten Boer (Gr)
Za 29 30e Run Bike Run Borne Borne (Ov)
Za 29 11e Triatlon Maarssen Maarssen (Ut)
Zo 30 9e FitFun Triathlon Noordoostpolder Emmeloord (Fl)
Zo 30 3e High Tech Triathlon 2020 Eindhoven (NB)
Zo 30 5e Triatlon Experience 2020 Oosterhout (NB)
  Sept
Za 5 12e De Haere Triatlon Vroomshoop Vroomshoop (Ov)
Za 5 35e Triathlon Apeldoorn 2020 Apeldoorn (Ge)
Za 5 WK Duathlon sprint Almere (Fl)
Zo 6 5e Keistad Triathlon Amersfoort Amersfoort (Ut)
Zo 6 31e WeesperNieuws Extra triatlon Weesp (NH)
Zo 6 WK Duathlon standaard Almere (Fl)
Di 8 WK Cross Triathlon Almere (Fl)
Do 10 WK Aquathlon Almere (Fl)
Za 12 35e Spijkenisse Politietriathlon Spijkenisse (ZH)
Za 12 FysioZwolle triathlon Zwolle (Ov)
Za 12 WK Aquabike Almere (Fl)
Za 12 WK Lange Afstand Almere (Fl)
Za 19 Jeugd- en juniorencircuit wedstrijd 7 Roermond (Li)
Za 19 2e Lucrasoft HIAthlon Hendrik Ido Ambacht (ZH)
Za 19 2e Roermond City Triathlon Roermond (Li)
Za 19 1e XTERRA NETHERLANDS Ameland (Fr)
Zo 20 6e Triathlon Alphen Alphen aan den Rijn (ZH)
Zo 20 13e XTERRA JUNIOR Ameland (Fr)
Za 26 12e TRI BOSBAAN Amstelveen (NH)
Zo 27 2e Triathlon Brabant Helmond (NB)